גדר אלוקובונד

חיפוי אלוקובונד

אז, מה זה החומר המסתורי אלוקובונד? כשאנשים חושבים על לוחות אלומיניום לצורך התקנת גדר, הם חושבים על גדר אלוקובונד. לוחות האלומיניום עם פולימר מינרלי ביניהם מרכיבים את האלוקובונד. מבלי לאבד את צורתו, אלוקובונד יכול לשמש אתכם תחת כל תנאי מזג האוויר המשתנים. האלוקובונד הוא אופציה מצוינת לפרויקטים בקנה מידה גדול בגלל העלות הנמוכה והפרקטיות הגבוהה שלו. אלוקובונד משמש בדרך כלל את העסקים ליצירת שלטי פרסום וסוגים אחרים של שילוט, לרוב על גדרות.

אלו תכונות של החומר הופכות אותו למועדף עבור גדר אלוקובונד?

התכונות הייחודיות של החומר הופכות אותו לחומר עוצמתי ומיוחד, ממנו קל לבנות גדר אלוקובונד.

אלוקובונד הוא קל משקל, שטוח ואסתטי. כמו כן, ניתן לסובב, להפוך או ליצור אלוקובונד בתצורה שאתם רק יכולים לדמיין. החומר אלוקובונד מושלם לכיסוי כל סוג של קיר, בין אם זה בפנים או בחוץ. אלוקובונד עמיד בפני נזקי מזג האוויר, שומר על צורתו ומחזיק מעמד לתקופה ארוכה מאוד. אלוקובונד אינו מושפע ממגוון רחב של כימיקלים, כלומר הוא לא יחליד או יתכלה בכל דרך אחרת.

מעצבים ואדריכלים רבים מעדיפים להשתמש באלוקובונד בגלל המראה המושך שלו. בניגוד לפח אלומיניום רגיל, שיכול להיות בעל מראה עמום, לאלוקובונד יש משטח מבריק, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור פרויקטי בנייה יוקרתיים.

איך מייצרים גדר אטומה אלוקובונד?

לרוב גדר מדברת היא בעצם גדר אלוקובונד, אליה ניתן להדביק או להדפיס את מידע שאותו אנחנו רוצים לפרסם.

השלב הראשון, הכולל ביצוע מדידות, מתחיל לאחר סגירת אתר העבודה. זה עניין חשוב, אז אתם באמת צריכים לעשות את זה נכון. יש לקחת מדידות מדויקות של אורך, גובה וזווית של הגדר.

לאחר מכן עוברים על הנתונים ומייצרים קובץ גרפי שניתן להשתמש בו על הגדר. ניתן לחלק את הגרפיקה המוצגת לחלקים. לדוגמה, הקטע הדרומי, הקטע הצפוני, הקטע העליון והחלק התחתון של הגדר.

אם אתם מתקינים גדר מיריעות אלומיניום, הרי של גדר אלוקובונד היא הגדר המתאימה ביותר לבחירה. מדביקים על העיצוב המודפס שכבה של למינציה שקופה. מחסום זה ימנע נזק להדפסה מנזקי לחות, אבק ושריטות.

מטבע הדברים, צוות ההתקנה של חברת ' אברהם שלום דויד עבודת גידור' ילוו ויסייעו לכם לאורך  כל שלבי ההתקנה של הגדר שלכם.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ברוכים הבאים לא.ד גידור

  השאירו פרטים ונחזור אליכם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל