גדר עמידה בטיחותית ואיכותית

זה טבעי לתהות מדוע אתר בנייה ידרוש גידור אתרי בנייה מלכתחילה. על ידי הצבת גדר בטיחותית ניתן  להתבונן ולהבחין בסיכונים כך שניתן להימנע מהם. באופן דומה, אף אחד לא יעז לגנוב משהו בעל ערך מאתר בניה או מבנה חצי גמור. אלו הן רק שתי דוגמאות המדגישות את הצורך בגדר בנייה, והן חשובות מספיק. אבל חשוב מאוד להציב גדר שהיא עמידה, בטיחותית ואיכותית שתוכל לענות על צרכים אלו. חברת ' אברהם שלום דויד עבודת גידור' מספק לכם מגוון פתרונות גידור איכותיים שמתאימים לכל אתרי הבנייה ופרויקטים ארוכי טווח, כדי שתוכלו להגן על העוברים והשבים וגם על האזור שלכם.

כשמדובר בבניית אתרים, למה אנחנו צריכים גידור אתרי בנייה?

ישנן סיבות רבות להתקנת גידור אתרי בנייה ושערי ביטחון, כולל כאלו הקשורות לבריאות ובטיחות ואמצעי מניעה. דבר ראשון, אתרי בנייה עם גידור מרתיעים מסיגי גבול. זה קריטי שתאבטחו את האתר שלכם מפני גישה בלתי מורשית מכל סוג שהוא. זה חשוב במיוחד באזורים עם תנועה גבוהה של הולכי רגל, מכיוון שמבקרים עשויים לחפש קיצור דרך ליעדם. זה עלול להעמיד אותם בפני סכנה, או לכל הפחות, לעכב את ההתקדמות של הפרויקט שלכם. כמוכן, כיום אתרי בניה מחויבים על פי חוק להבטיח שפעילותם אינה מסכנת את הציבור או את עובדיהם. כל מי שנכנס לאתר בנייה מסתכן להיפגע ממספר דברים, כולל נפילה של פסולת, פיגומים ועוד. הקמ גידור אתרי בנייה יכול להרחיק את הציבור הרחב מאתר הבניה שלכם.

גידור באתר בנייה מבטיח עמידה בתנאי הביטוח

במקרה של תאונה באתר הבניין שלכם, ייתכן שלא תישאו באחריות אם הותקנה גדר בנייה על פי חוק. למרות שהצד הנפגע הסיג גבול, אתם עדיין תהיו אחראיים לנזקיו אם לא תנקטו באמצעי זהירות סבירים, כמו הקמת גדר, כדי למנוע מהמשיגים להיכנס פנימה. כמו כן, מאתרי בנייה לא מאובטחים נוטים יותר לגנוב ציוד, אם כי ניתן למנוע גניבה באמצעות גידור.

כפי שניתן לראות, גדר אבטחה נחוצה באתרי בנייה מכמה סיבות חשובות, כולל מניעת גניבה ופציעות, עמידה בחוקים ותקני בטיחות ושמירה על בטיחות העובדים. צרו קשר עם חברת ' אברהם שלום דויד עבודת גידור' כדי לקבל ייעוץ מקצועי עבור התקנת גדר בטיחות באתר הבניה.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ברוכים הבאים לא.ד גידור

  השאירו פרטים ונחזור אליכם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל