גדר פח

גדר פח איסכורית

גדר פח הנקראת גם גדר איסכורית היא פתרון קל, נח, מהיר וזול והיא שימושית מאוד בעסקי הבנייה, תעשייה, חקלאות ועוד. גדר פח, כשמה כן היא, עשויה מפח מגולוון שמגיע במספר עוביים והיא כאמור שימושית מאוד במקרים מסוימים. בחברה של אברהם שלום דויד עבודת גידור, תוכלו לקבל ייעוץ והרכבה של גדר פח בצורה מקצועית וראויה ועם יחס אדיב כיאה לאנשי מקצוע שמספקים בצורה מושלמת את רצון הלקוחות שלהם.

יתרונות השימוש בגדר פח

גדר פח שימושית מאוד משום יתרונותיה הרבים. גדר פח מאפשרת אטימות מוחלטת כזאת שלא ניתן אפילו להציץ פנימה. אטימות כזאת חשובה באתרי בנייה בהם יש סיכונים להולכי רגל במידה וייכנסו פנימה. בנוסף במקומות בהם יש צורך להגן מפני מציצנות גדר פח מהווה פתרון מושלם. למרות שגדר כזו נראית מסיבית מאוד, משקל הפח הוא דווקא יחסית קטן מה שגורם לכך שניתן להוביל כמות גדולה של יריעות בפעם אחת ולהוזלה בעלויות ההובלה וכח האדם. כמו כן, מידת יריעה אחת של הפח היא גדולה מאוד כך שכבר בחיבור מהיר של מספר יריעות אפשר בצורה מהירה לתחום אזור די גדול. גדר הפח מחזיקה להמון זמן וביחס למחירה הזול, זוהי עסקה בהחלט משתלמת. יתרון נוסף הוא בכך שניתן לשמר את יריעות הפח ולבצע בהן שימוש חוזר. למי שאיכות הסביבה חשובה לו (וכדאי שלכולנו), פרט זה מעודד לחלוטין. כמו כן, קל לתחזק גדר מפח. וכמובן כמובן יתרון נוסף שלא ניתן בלעדיו, גדר מפח עמידה בפני מזגי אוויר, היא בעלת רמת בידוד גבוהה ביותר משום חומרי הבידוד התרמוסטטים מהם היא עשויה. לאור יתרונותיה הרבים, בחירה בגדר פח, היא בחירה נבונה, מושכלת ופופולרית עבור מבנים רבים.

כיצד להתקין גדר פח

אמנם אפשר להתקין גדר פח בצורה עצמאית לחלוטין. גברים ונשים שיודעים להחזיק כלי עבודה יוכלו לעשות זאת ללא ספק. בהנחה ואינכם כאלה או שלא מתחשק לכם לבצע עבודות גידור הרימו טלפון לאברהם שלום דויד עבודת גידור. בעזרת הצוות בחברה זו תקבלו תוצאה איכותית ומרשימה הרבה יותר. הצוות אצל אברהם שלום דויד עבודת גידור בעל ניסיון רב בהתקנה של גדרות מסוגים רבים ולרבות גדרות עשויות פח. הם ילוו אתכם משלב ההתאמה של הגדר והתכנון ועד להתקנה עצמה של הגדר בשטח המיועד. איזה כיף שעדיין קיימות חברות מקצועיות שיבצעו עבודות מעולות בשילוב של אנושיות ואדיבות אין סופית.

גדר פח בהתאמה אישית

גדרות פח לאתרי בנייה

אופי התקנת גדרות פח לאתרי בניה משתנה לפי משך תקופת הבניה ובהתאם לתקציבו של הלקוח. התקנת גדרות פח לצרכי בידוד אתרי בנייה מהווה צורך הכרחי בשוק. על מנת להתאים את האלטרנטיבה הנכונה עבור אתר הבנייה שלכם כדאי ליצור קשר עם חברת אברהם שלום דויד עבודת גידור. הם עובדים שנים בתחום זה ויידעו לעזור לכם להתקין גדר פח ולתת מענה לצורך האישי שלכם.

גדרות פח – לא רק סוג אחד

אם תעשו סיבוב באתרי בנייה שונים בערים שונות תוכלו לראות שקיימים סוגים מעט שונים של גדרות פח. לרוב הגימור יהיה זהה, גדרות הפח יגיעו מגולוונות וצבועות בצבע לבן והעמודים והקורות האופקיות יסופקו ללא גילוון (חומר שחור). כדי לייחד מעט את הגדר שלכם תוכלו כן להזמין ולקבל את הגדר גם בגוונים שונים בהתאם למלאי החברה וגם תוכלו כן להזמין ולקבל את העמודים והקורות האופקיות מחומר מגולוון לפי בקשתכם. כמו כן, תוכלו למצוא גדרות פח שבהן פחי האיסכורית מחוברים אופקית ישירות לעמודי ברזל עגולים הנעוצים בקרקע. אלטרנטיבה אחרת היא שפחי האיסכורית יחוברו בצורה אנכית על גבי קורות אופקיות מפרופיל מלבני או אחר. בחירת הגדר הנכונה נעשית על פי הגדרת תפקיד הגדר והתקציב העומד ברשותכם. כאשר החיבור נעשה באופן אופקי, הגדר תתאים למבנים קטנים יותר וכך בהתאם הגדר גם תהיה זולה יותר. כאשר החיבור נעשה בצורה אנכית, הגדר תתאים למתחמים גדולים יותר, אתרי בנייה ענקיים ולכן גם תהיה עמידה יותר ויקרה יותר. לכן, בהגיעכם לבחור איזו גדר מתאימה עבורכם, אל תקחו החלטה עצמאית. התייעצו עם איש מקצוע שמבין בתחום ואמין וכך לא תצטערו.

גם גדרות פח דקורטיביות

באופן די מפתיע ניתן לייצר גדרות מפח נאות ודקורטיביות. בחירת החומר המדויק ושילובו עם חומרים נוספים יוכלו ליצור עבורכם את הגדר שרציתם. יכול להיות שכל מה שאתם מעוניינים בו זו גדר מפח שתעשה את העבודה, תתחום את המפעל ותוסיף מראה תעשייתי לאיזור. כדי להבין אילן אופציות עומדות בפניכם ערכו מחקר קצר, שאלו אנשי מקצוע, בצעו סקר שוק ואל תקחו החלטה פזיזה. באתר של אברהם שלום דויד עבודת גידור תוכלו לקרוא מאמרים בנושא, על יתרונות השימוש בגדרות הפח, שלבי ביצוע העבודה הנחוצים ולאילו דגשים יש לשים לב בהזמנת עבודה שכזו. אל תהססו והרימו גם טלפון על מנת לקבל ייעוץ והצעת מחיר לאתר הבנייה שלכם או למפעל שלכם.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ברוכים הבאים לא.ד גידור

  השאירו פרטים ונחזור אליכם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל