גדר איסכורית

גידור איסכורית

כאשר אנו מדברים על פתרונות גידור איסכורית, הכוונה היא אל יריעות פח לבן; יריעות פח המגיעות במגוון מידות ועובי. כמו כן, פתרון זה מחזיק ביתרונות רבים. במילים אחרות, ולאור העובדה כי היא מורכבת מחומר גלם איכותי, ונחשבת לעמידה וחזקה – אין זו הפתעה מדוע נעזרים בגידור איסכורית באתרי בניה רבים. מעוניינים גם אתם בפתרון מקצועי זה? צרו קשר עוד היום עם "אברהם שלום דויד עבודת גידור". עסק זה מספק מגוון סוגי גידור – תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים וציוד מתקדם.

גידור איסכורית: נקודות חשובות

ברחבי הארץ, ניתן לראות יותר ויותר אתרי בניה. עובדה זו מעידה על תנופה בתחום הנדל"ן – כאשר מגוון מבני מגורים, מפעלים ועסקים נבנים לגובה. במקביל לכך, וכדי שהעבודה באתרי הבנייה תתנהל על הצד הטוב ביותר, המדינה קבעה מספר חוקים; תקנות שונות הנוגעות בין היתר לחובת הגידור. בהתאם, על צוות המומחים הפועלים באתר הבניה, החל ממנהלי העבודה, הקבלנים ועד המהנדסים, לפעול לכדי התקנת הגידור הרלוונטי.

כאשר אנו מדברים על ניהול מקצועי של אתר הבניה ועל הגידור שלו, אין זה משנה אם מבצעים באזור זה עבודות בניה או הריסה. בראש ובראשונה, כדי שניתן יהיה להגן על האנשים העוברים באזור כנדרש, ולמנוע כל סיכוי לנזק ומפגע, מומלץ להתקין גידור איסכורית.

בגידור איסכורית, הכוונה היא ללוחות פח אותם ניתן להשיג בצבעים ובאורכים שונים. וזאת, בהתאם לדרישות הלקוח. מעבר לכך, ולצד גידור אתרי הבניה, לוחות האיסכורית מחזיקים בשימושים נוספים כדוגמת כיסוי גגות, יצירת מחיצות וכן הלאה.

כך או כך, יריעות אלו מחזיקים ביתרונות רבים: החל מהתאמה מקסימלית למגוון אתרי בניה, עמידות לטווח רחוק ועוד.

גידור איסכורית – שירות מקצועי ויחס אישי

כדי להתקין כראוי את פתרון הגידור איסכורית היטב, חשוב לפנות אל המומחים בתחום: "אברהם שלום דויד עבודת גידור". צוות העובדים של עסק זה מציעים פתרונות גידור מתקדמים – לצד יחס אישי ואדיב.

גדר איסכורית מחיר למטר משתלם במיוחד

אחת הדרכים לייצר פרטיות והגנה של המרחב הפרטי שלכם היא גדר איסכורית. זוהי גדר העשויה יריעות המחוברות האחת לשנייה על ידי קדיחת ברגים, היא עשויה מתכת מגולוונת ומגיעה בצבע לבן או כסוף. גדר זאת היא השיטה הפופולרית ביותר כיום על מנת לגדר אזורים או שטחים, על מנת להפוך אותם לפרטיים – ולמנוע מאנשים זרים לחדור אליהם פנימה. גדרות מסוג זה ומעוד סוגים רבים אחרים תוכלו למצוא בא.ד. גידור, כל מה שנותר לכם לעשות הוא פשוט לחייג.

כיצד בוחרים גדר איסכורית?

פעמים רבות כאשר אנו מטיילים ברחובות, אנו יכולים לשים לב לגדרות איסכורית סביבנו. הן משמשות לאתרי בנייה, לחצרות פרטיים, לגידור שטחים ציבוריים ועוד. קל מאוד להבחין בהן שכן צבען הלבן לרוב תופס את העין. אם גם אתם רוצים להתקין גדר איסכורית, חשוב לעשות מספר דברים לפני:

 • בדקו מהו השטח המדויק אותו אתם רוצים להקיף. מדדו את השטח ובחרו את אורך האיסכורית מעט ארוך יותר מהשטח הנמדד. זאת כיוון שחיבור היריעות אחת לשנייה גוזל מעט מהאורך שלהן.
 • בדקו כי החומר ממנו עשויה האיסכורית אותה אתם רוכשים הוא החומר הטוב ביותר. איסכורית טובה עשויה מחומרים מבודדים, ויש ביכולתה לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים מאוד. לכן חשוב לעשות בדיקה מקדימה.
 • בדקו את הסביבה בה אתם מעוניינים להתקין את האיסכורית. תנאי הסביבה חשובים מאוד לאיכות ההתקנה.
 • בנוסף לתכונות הייחודיות והרבות שיש לאיסכורית, יתרון נוסף שלה הוא האסתטיות. האיסכורית אמנם מגיעה בצבע לבן אחיד אך קיימת האפשרות לרכוש איסכוריות בצבעים נוספים, אשר יעניקו לשטח שלכם מראה מרהיב במיוחד.

התקנת גדר איסכורית

אמנם קיימת האפשרות להתקין את הגדר האיסכורית באופן עצמאי, אך אין ספק כי עבודה מקצועית תספק תוצאה מרשימה ואיכותית הרבה יותר. בא.ד. גידור תוכלו למצוא מענה במיוחד עבור צורך זה. הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון רב בהקמת גדרות מסוגים רבים ומגוונים וכן גדרות איסכורית. נוכל ללוות אתכם בתהליך החל מהשלבים המוקדמים ביותר של התאמת הגדר הנכונה ביותר עבורכם וכמובן – עד לשלב העבודה בפועל ועד שהגדר תהיה מותקנת. אנו נעמוד לצדכם לכל שאלה, דרישה או בקשה שלכם בצורה אנושית ונעימה.

גדר איסכורית לאתרי בנייה

אתרי בניה רבים בוחרים גידור איסכורית, על מנת לגדר את השטח שלהם. מדובר בגדר עשויה פח מגלוון בצבע לבן או כסוף – ולה יתרונות רבים. זוהי שיטת גידור טובה כיוון שקל מאוד להרכיב אותה מצד אחד, ומצד שני היא גם מאוד קלה ונוחה לפירוק. לכן זוהי שיטת הגידור הנפוצה ביותר. פעמים רבות ניתן לראות כי היא משמשת אף לגידור של בתים, שכן היא מצליחה במשימתה להגן על תכולת המקום מפני עוברים ושבים. מחפשים דרך לשמור על אתר הבנייה שלכם? א.ד. גידור יספק לכם את מיטב הפתרונות הקיימים.

למה דווקא גידור איסכורית?

בין אם אתם מחפשים דרכים להגן על הציוד במקום העבודה שלכם ובין אם אתם מחפשים גדר לגינה, גידור איסכורית היא האופציה האידאלית ביותר. מדובר בחומר שמספק גם חוזק ועמידות וגם עבודה קלה ונוחה. לאיסכורית מספר יתרונות:

 • כיוון שמדובר במבנה מוכן, פעמים רבות עבודת ההתקנה אינה דורשת מאמצים מורכבים. כל שיש לעשות הוא לחבר את יריעות הפח אחת אל השנייה על מנת להעמיד את הגדר.
 • האיסכורית עשויה חומר מבודד ויש ביכולתה לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, הן בגשמים החזקים והן בשמש הקופחת. 
 • איסכורית מגיעה לרוב בשני צבעים בולטים והם לבן או כסף. אך במידה ותרצו אותה בצבעים אחרים, ניתן לעשות זאת בקלות כך שהיא תוכל להתאים בדיוק לביתכם. 

השימוש בגדר איסכורית

אין ספק כי איסכורית היא הגדר האידאלית למבנים רבים. הקלות והנוחות שבשימוש בה, החומרים ממנה היא עשויה והחוזק והעמידות שלה הופכים אותה לאחד מפתרונות הגידור הפופולריים ביותר בישראל. לרוב איסכורית מגיעה בגדלים סטנדרטיים, גובהה הוא 1.20 והרוחב שלה מתחיל ממטר אחד ומגיע עד 6 מטרים. אמנם קיימת האפשרות להתקין את האיסכורית לבד, אך אין ספק כי חברה מקצועית תוכל לבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר, ולספק לכם שקט נפשי בכל הנוגע לתוצאות העבודה. בא.ד. גידור תוכלו למצוא גדרות איסכורית העשויות מהחומרים הטובים ביותר. הצוות המסור שלנו יבצע עבורכם את עבודת ההרכבה במקצועיות ובקלות, ויאפשר לכם ליהנות מגדר איכותית תוך זמן קצר.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ברוכים הבאים לא.ד גידור

  השאירו פרטים ונחזור אליכם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל