מעבר בטוח

מעבר בטוח להולכי רגל

גידור אתר בנייה משמש לשמירה על בטיחות העובדים ועוברי האורח. בשל אופי פעילות הבנייה, הכרוכה בשימוש בכלים, ציוד וחומרים כבדים שעלולים להיות מסוכנים, אתר בנייה מהווה סביבה שעלולה להיות מסוכנת. התקבלה חקיקה המחייבת גדר סביב אתרי בנייה כדי לשמור על בטיחות האנשים. הגידור נועד לתת מענה לחששות בנוגע לאבטחת האתר ולשימור הסביבה. לאתרי בנייה ומקומות אחרים שעלולים להיות מסוכנים יש תקנות והוראות מסוימות כדי להבטיח את שלומו של הציבור. מעבר בטוח הינו אזור נייטרלי המפריד בין האתר המסוכן לאזור התנועה של הציבור, ולכן מגן על האנשים ומאפשר מעבר ללא סכנה. כאשר עובדים בסביבות מסוכנות כמו אתרי חפירה או אתרי הריסה, העובדים נהנים ממעבר בטוח כדי להימנע מפציעה. מעבר מאובטח וקל לשימוש מסייע להבטיח שרק הצוות המורשה יכול להיכנס לאתר הבנייה.

המאפיינים והיישומים של מעבר בטוח

מעבר בטוח הוא מאפיין בטיחות חיוני שיכול למנוע פציעות ואף להציל חיים. באמצעות מתן האמצעים הדרושים לעובדים ולמבקרים להימנע ממקומות מסוכנים, כגון חפירות פתוחות, בורות, פתחים, נפילת חפצים כבדים מגובה, ציוד הנדסי ומכני כבד, מפגעי חשמל, חומרים מסוכנים, פסולת בניין ועוד, המעבר הבטוח מסייע לשמור על בטיחות כולם. כאשר אתר בנייה מגודר, מעבר בטוח מבטיח שהאזרחים בקרבת מקום יוכלו לעסוק בעסקיהם ללא חשש. המעבר הפתוח מיועד לתנועה ומאובטח לחלוטין לפני שמכוניות והולכי רגל מורשים להשתמש בו. ניתן ליצור מסדרון מאובטח על ידי גידורו וסימון ברור עם שלטים ומחסומים מכל צדדיו.

ייעוץ מומחים בנושא גדר בנייה ואמצעי בטיחות

התקנת גדר זמנית לאתרי בנייה כמו גם מעבר בטוח מתאפשרת בעזרת אנשי מקצוע מומחים של חברת ' אברהם שלום דויד עבודת גידור' . בראש סדר העדיפויות של החברה עומד הצורך ליצור סביבת עבודה בטוחה ומוגנת עבור העובדים באתר הבניה והציבור, ובכך היא מבטיחה כי מוצריה עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר בענף. הולכי רגל יכולים לעבור תחת שלד המתכת של מעבר בטוח אותו וניתן להתקין בקלות ובמהירות על ידי יצירת קשר במספר טלפון או באתר האינטרנט של חברת ' אברהם שלום דויד עבודת גידור'.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ברוכים הבאים לא.ד גידור

  השאירו פרטים ונחזור אליכם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל