שער מתכת

שער מתכת הוא פתרון מושלם לשער עמיד ביותר עם האפשרות לא להתפשר על אסתטיקה ומראה. ב-א.ד. עבודות גידור יתאימו עבורכם שער לכל אפליקציה העונה על כל הדרישות הנחוצות עבורכם. בין אם מדובר בשער זמני או קבוע, ניתן להנות מהיתרונות העצומים של שער מתכת אל מול חומרים אחרים.

שער מתכת – למה דווקא מתכת

שער ניתן לבנות מעץ, חומרים קלים ואף שילובי חומרים שונים. למתכת יתרונות רבים כמו: עמידות לאורך זמן, חומרי גלם קלים להשגה וזולים יחסית. ניתן לבחור במתכות שונות כמו פרופילי מתכת פחמנית המהווים פתרון פשוט ונוח אך עם זאת דורשים צביעה של המוצר הסופי ותחזוקה שלו לאורך זמן בכדי שלא יחליד וישחק. אפשרות נוספת היא ברזל מגלוון, גלוון הוא תהליך כימי המשלב, אם בקור ואם בחום, אבץ לפלדה הפחמנית ויוצר שכבה מגנה שגם אותה ניתן לצבוע להגנה נוספת אבל בין אם צבועה ובין אם לא המוצר הסופי יחזיק מעמד זמן רב בהרבה אל מול מתכת פחמנית פשוטה. פרופילים מגולוונים בדרך כלל זמינים באופן קל ונוח ממש כמו אלו הפחמניים הפשוטים אם כי בדרך כלל מחיר הפרופיל יהיה גבוה במקצת. קיימות מספר פונקציות אפשריות לשער מתכת. ניתן שיהיה כנפי או דו כנפי – פתיחת ציר פנימה או החוצה באמצעות כנף אחת או זוג כנפיים במקרה של פתח רחב במיוחד. ניתן לייצר שער הזזה, במצב כזה השער נותר בקו אחיד בין אם פתוח ובין אם לא מה שמבטל הפרעה של שער כנפי במרחב, כמו למשל בשביל לא לחסום מדרכה בכניסת הבית כשהשער פתוח. שער מתכת יכול להוות מחסום פיזי ממשי ולא רק תחימה ויזואלית, קשה בהרבה לפרוץ או להזיק לשער מתכת אל מול חומרים אחרים.

בחרתם שער מתכת

חשוב שבעל מקצוע יתאים עבורכם את השער הטוב ביותר לדרישות שלכם. בעלי מקצוע בתחום מתייחסים למשקל השער, נקודות העיגון האפשריות, התאמת הפונקציונליות לסביבה וכו'. ב-א.ד. עבודות גידור ישלבו עבורכם באופן מקצועי ביותר בין שער אסתטי, עמיד ואיכותי המותאם לתקציבכם. אחד היתרונות החשובים ביותר שחברה מקצועית בתחום יכולה להציע זה הבקיאות בחוקי עזר אזוריים וחוקי בטיחות שונים. בשערי מתכת חשוב לשים לב לא לחרוג מתחומי בטיחות שונים וזה מה שעומד בראש מעיינה של א.ד. עבודות מתכת וגידור. הניסיון רב השנים בתחום מבטיח את שביעות רצון הלקוחות באופן בטוח ולאורך זמן. אז לא לשכוח לסגור ולפתוח בבטיחות ובסטייל.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ברוכים הבאים לא.ד גידור

  השאירו פרטים ונחזור אליכם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל